Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: piątek – Św. Patryka; sobotę – Św. Cyryla Jerozolimskiego. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Zapraszam do licznego udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 16.30 do 17.30; Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 oraz w Gorzkich Żalach w Niedzielę na 14.40.
  3. Tradycyjnie proszę Sołtysów o zorganizowanie zbiórki na kwiaty do Grobu Bożego, można o pomoc poprosić młodzież z KSMu czy bierzmowanych. 
  4. Od dziś można już nabyć Baranki Wielkanocne z białej czekolady. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na kolonię dla biednych dzieci również z Ukrainy. Organizatorzy zbiórki, czyli Caritas proszą o ofiarę w wysokości ok. 10 zł. Dziś są do nabycia w zakrystii, w przyszłą niedzielę będą przed kościołem. 
  5. Jak widzimy część elementów z głównego ołtarza została już zabrana do renowacji. Jest to największy ołtarz, więc by zdążyli do końca roku muszą rozpocząć znacznie wcześniej. 
  6. Zostały zakończone prace związane z wykonaniem toalety przy parkingu – jest woda, umywalka, położone kafelki. Akurat zakończyli w Dzień Kobiet, więc śmiało można powiedzieć, że to prezent dla Kobiet – będzie czynna w niedzielę i święta, a także podczas pogrzebów czy ślubów, a w tygodniu będzie zamknięta. Dziś drzwi są szeroko otwarte i można zobaczyć efekt prac. Koszt całości to 15 tys. 
  7. Na te i pozostałe prace w tym roku wpłynęło 6 ofiar w wysokości 1300 zł. Dziękuję za złożone ofiary i zrozumienie.
  8. W przyszłą Niedzielę odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. po Mszy Św. o godzinie 15.00. 
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.