Menu Zamknij

Ogłoszenia 3.01.2020

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

 1. W tym tygodniu nie wspominamy świętych, ale wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
 2. W środę, Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli 3 króli – Msze Święte o godz. 800; 1000; 1200; 1500. W tym związku z panującą sytuacją nie odbędzie się w tym roku orszak trzech króli. Taca będzie przeznaczona na cele misyjne.
  Na każdej Mszy Świętej będzie poświęcona kreda i kadzidło, które będzie można nabyć przed Kościołem. Zestawy zostały przygotowane przez młodzież z KSM naszej parafii, a wszelkie złożone ofiary będą przeznaczone na ich działalność.
 3. Msza Święta o nowe, liczne i święte powołania do służby w kościele, a także o świętość kapłanów w I czwartek miesiąca stycznia o godz. 700.
 4. W najbliższym tygodniu o godzinie 17.00 odbędą się następujące Msze Święte kolędowe:
  Wtorek 5.01 – Skorzów
  Czwartek 7.01 – Podgaje, Kozina
  Piątek 8.01 – Mikułowice Centrum (Stara Wieś)
  Sobota 9.01 – Mikułowice ul. Szkolna
  Terminy pozostałych są wywieszone w gablocie oraz dostępne w zakładce Msze kolędowe.
  Przypominamy, iż wizyta duszpasterska indywidualna możliwa jest na wyraźne życzenie konkretnej rodziny. Dogodny termin można uzgodnić telefonicznie lub w zakrystii.
  Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na cele parafialne, to może także dopisać na kopercie swój numer domu oraz numer telefonu. Zachęcam także do tego, aby w miarę możliwości poinformować i zaproponować podwiezienie na Msze Świętą kolędową sąsiadom, czy innym osobom, które nie mają dostępu do tych informacji.
 5. Bardzo dziękuje za dotychczasową wysoką frekwencję na Mszach Świętych kolędowych. Dziękuje pani sołtys oraz mieszkańcom Kameduł za ofiary złożone na cele parafialne (3030 zł oraz kilkaset złotych złożonych wcześniej).