Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu 5.03

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – Święte Perpetue i Felicytę;  środa – św. Jana Bożego. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W środę przypada też Dzień Kobiet – w ich intencji będziemy modlić się w czasie nowenny do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. o godzinie 16.00.
  3. Dziś swą modlitwom i ofiarami solidaryzujemy się z dziełem Misyjnym Kościoła, przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na ten cel.
  4. KSM z naszej diecezji organizuje ekstremalną Nocną Drogę Krzyżową z Kielc na Święty Krzyż. Rozpoczęcie w najbliższy Piątek o godzinie 20.00 w Kielcach w parafii na Dąbrowie.
    W naszej parafii w najbliższy piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30.
  5. Zakończyły się prace związane z założeniem kostki wokół parkingu – kosz tych prac to 25 tys. zł. A kosz oblachowania przypór wzmacniających kościół to 8 tys. zł.
    Zostały też skrócone korony lipy przy Eremie. Dziękuję za te prace Straży Pożarnej z Buska Zdroju i naszym strażakom z Szańca.
    Natomiast na cmentarzu są do wycięcia dwa kasztany przy murze obok betonowego kontenera. Jeśli ktoś jest zainteresowany pozyskaniem drzewa, to może sobie na własną rękę wyciąć i zabrać budulec do domu. Chętnych proszę o zgłoszenie się w zakrystii.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.