Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne XI Niedziela Zwykła 13.06

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – bł. Michała Kozala; czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego; sobota – św. Romualda; Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W najbliższy piątek 18 czerwca odbędzie się pielgrzymka dzieci, które przyjęły w tym roku po raz pierwszy Komunię Świętą do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Przybliżony plan wyjazdu znajdziemy tu: https://parafiaszaniec.pl/pielgrzymka-dzieci-po-przyjeciu-i-komunii-swietej/ . Wyjazd o godzinie 7.00.
  3. W sobotę diecezjalne spotkanie młodzieży w Wiślicy.
  4. Polscy biskupi podjęli decyzję, że od przyszłej niedzieli zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy Świętej.
  5. Przypominamy kandydatom do bierzmowania, że we wtorek mija ostateczny termin zaliczenia pytań z wymaganego zakresu. Przypominamy, aby do 22 czerwca dostarczyć zaświadczenia świadków do bierzmowania (do księdza proboszcza należy zgłosić wszystkich świadków z terenu parafii).
  6. Od 15 czerwca do 5 lipca można zapisywać się na 40. Kielecką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbywa się tradycyjnie w dniach 5-13 sierpnia. Zapisy wyłącznie on-line. Więcej szczegółów u ks. Michała, który też wybiera się na pielgrzymi szlak oraz pod tym adresem.
  7. Na cele parafialne, czyli renowację ołtarza św. Izydora wpłynęło 9 ofiar w wysokości 950 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy! Bóg zapłać za zrozumienie!
  8. Zmarł Adam Maciąg z Mikułowic, lat 90. Pogrzeb we wtorek o godzinie 14.00.
  9. Intencje parafialne znajdziemy w zakładce Intencje oraz w gablocie przy kościele.