Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne X Niedziela zwykła 6.06

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – św. Jadwigę Królową; środa – św. Efrema; piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Sobota – Niepokalane Serce NMP. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Bardzo dziękuję za liczny udział w procesji Bożego Ciała. Mimo trudnego czasu nie zabrakło Kół Gospodyń Wiejskich, dzieci sypiących kwiaty, ministrantów. Nade wszystko słowa podziękowania kieruje do osób, które przygotowywały ołtarze, czyli przedstawicielom grup parafialnych: Margaretkom, Kręgowi Biblijnemu, KSM-owi, Ministrantom, Stowarzyszeniu Miłośników Szańca.
    Proszę by na zakończenie oktawy czyli na czwartek o godz. 18.00 także je przygotowali. Zapraszamy także dzieci do sypania kwiatków. Na stronie internetowej parafii są zdjęcia z Uroczystości Bożego Ciała i poświęcenia Krzyża w Młynach.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Na Mszy Świętej o godz. 18.00 odnowimy Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z racji 100 rocznicy tego wydarzenia.
  4. Dziękuję młodzieży z naszego KSM-u i księdzu prefektowi za piękne przygotowanie Lednickiego Spotkania Młodych, które w tym roku odbywało się w naszej parafii.
  5. Zmarła Elżbieta Kasza z Unikowa, pogrzeb we wtorek o godzinie 11.
  6. Intencje znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.