Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Jana z Dukli, czwartek – św. Benedykta, piątek – św. Brunona, sobota – św. Pustelników, Andrzeja i Benedykta. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Zachęcam do uczestnictwa w pielgrzymce pieszej i rowerowej na Jasną Górę. Czas pielgrzymowania to sierpień. Szczegóły w gablocie.
  3. Następna Niedziela to w naszej parafii „Niedziela grobowa” – czyli tuż przed odpustem będziemy się modlić za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Msza Święta na cmentarzu odbędzie się o godz. 12:0, pozostałe Msze w Kościele. Bardzo proszę aby zadbać o porządek na grobach w wokół nich oraz segregowanie śmieci.
  4. Na cmentarzu są wycinane krzaki i małe drzewka, jeśli ktoś byłby zainteresowany wycinką i zabraniem do domu to proszę się do mnie zgłosić.
  5. W ołtarzu głównym zostały zakończone prace związane z wykonaniem wnęki na figurze Matki Bożej Szanieckiej i prace związane z podświetleniem obrazu i figury. Bardzo dziękuję za bezinteresowną pracę przy podświetleniu jak i ofiarowaniu materiałów Panu Jarosławowi Wojciechowskiemu z Unikowa. Wnękę otworzymy gdy będzie skończony ołtarz czyli w odpust.
  6. Na te cele i prace przy cmentarzu wpłynęły następujące ofiary z Szańca, Podgaja, Unikowa, Skorzowa, Nowego Folwarku, Słabkowic, Mikułowic. Razem 1550 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W związku z odpustem proszę o pomoc w sprzątaniu Kościoła mieszkańców Nowego Folwarku od nr. 23-50. Do sprzątania zapraszam w sobotę na godz. 9:00
  8. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.