Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu wspominamy: środa – św. Tomasza Ap., czwartek – św. Elżbiety, sobota – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa I czwartku i soboty o godz. 17:00. Natomiast w I piątek Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej Spowiedź.
  3. Pani Sołtys ze Zwierzyńca i Buskie Centrum Kultury zapraszają na VII Turniej Sołtysów. Rozpoczęcie o godz. 17:45, potem konkursy i zabawa.
  4. Na cmentarzu zostały zamontowane 24 przęsła metalowe pełne w kamiennym ogrodzeniu. Każde przęsło jest ocynkowane. Bardzo dziękuję za bezinteresowny montaż tych przęseł Panu Stanisławowi Staroniowi z Szańca i Jego żonie Marzenie oraz Zbigniewowi Świądrowi z Nowego Folwarku, obaj wyszli z inicjatywą bezinteresownego zamontowania tych i następnych przęseł. Bardzo dziękuję, zwłaszcza, że zdajemy sobie sprawę jak to jest wysoki koszt całego przedsięwzięcia. Dziękuję też Panu Andrzejowi Kaszowiczowi za ofiarowanie kamienia na cały mur. Każda pomoc jest bezcenna, bezinteresowna pomoc byłą także udziałem Pana Pawła Musiała z Nowego Folwarku który częściowo niwelował swoją mini koparką teren przy ogrodzeniu. Jaki jest koszt jednej kwatery powiem w późniejszym czasie.
  5. Przypominam, że za dwa tygodnie będzie Niedziela Grobowa. Na te cele i prace przy Głównym Ołtarzu (złocenia) wpłynęły ofiary z Szańca, Mikułowic, Nowego Folwarku, w sumie 950 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.