Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne na XI Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Brata Alberta, środa – św. Romualda, piątek – św. Alojzego. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Dziś przezywamy dzień Seminaryjny. Bardzo dziękuję przedstawicielom naszego Kieleckiego Seminarium – klerykowi Maciejowi Żywot, za dzisiejszą obecność, modlitwę i skierowane do nas okolicznościowe Słowo. Życzymy Maciejowi mocy Ducha Świętego w dalszym przygotowaniu do kapłaństwa.
  3. Wczoraj zostały podjęte prace związane z wycinkom krzaków i małych drzew wzdłuż muru cmentarnego. Bardzo dziękuję za solidne zaangażowanie grupie 12-stu mężczyzn z Mikułowic. Bóg zapłać.
  4. W związku z zakończeniem roku szkolnego zapraszam dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania w czwartek o godz. 17:30. Msza Święta w intencji uczniów i nauczycieli została odprawiona wczoraj w związku z 200-leciem Szanieckiego Szkolnictwa
  5. Wszystkie intencje Mszalne będą odprawione o godz. 18:00 a we wtorek o 7:00 rano.
  6. Jutro odpust w parafii Świętego Brata Alberta w Busku-Zdroju. Głowna Msza Święta o godz. 12:00
  7. W Kielcach została powołana do życia Szkoła Katechistów, nie są to katecheci ale osoby wspierające Kapłanów w duszpasterstwie. Warto pomyśleć o udziale w takim rocznym przygotowaniu. Spotkania będą się odbywały raz w miesiącu w sobotę. Jest również możliwość udziału w Studium Rodziny aby pomagać w tym względzie swojej rodzinie i rodzinie parafialnej, a jednocześnie przy jednej i drugiej formacji rozwijać siebie, swoją wiarę i wiedzę religijną. Szczegóły u Ks. Proboszcza.
  8. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.