Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną

1. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – świętych Apostołów Filipa i Jakuba, środa – św. Stanisława biskupa i męczennika. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Dziś kontynuujemy poświęcenie pól.
    Jeden Ksiądz:
    1:30 Skorzów

15:15 Elżbiecin
    15:40 Mikułowice
    17:00 Nowy Folwark
    17:20 Kameduły
    Drugi Ksiądz:
    16:15 Kozina
    16:30 Słabkowice
    17:40 Pomyków i Młyny
  3. W tym tygodniu zostało wymalowane ogrodzenie przy plebani a od jutra będą kontynuowane prace przy ogrodzeniu cmentarza i prace w głównym ołtarzu – na te cele wpływają ofiary z Mikułowic, Zwierzyńca, Młyn, Szańca, Unikowa.
  4. Dzieci klas III rozpoczynają swoje bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej – pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 16:30 – bardzo prosimy by żadnego dziecka nie zabrakło na spotkaniach.
    Informacja także dla rodziców – dla wszystkich dzieci jest zamówiony fotograf gdyby któryś z rodziców nie chciał zdjęć dla swojego dziecka to proszę zgłosić tą informację do Księży.
  5. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.