Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

  1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Katarzyny ze Sieny, w środę – św. Józefa Robotnika, w czwartek – św. Atanazego, w Piątek – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, w sobotę – św. Floriana. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo-czwartkowe o godz. 17:00, Msza o godz. 18:00. W pierwszy Piątek Msza godz. 15:00, pół godziny wcześniej można skorzystać ze spowiedzi świętej. W pierwszą Sobotę nabożeństwo wynagradzające o godz. 17:00 a o 18:00 Msza Święta.
  3. W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski czyli 3 maja, Msze Święte jak w każdą Niedzielę czyli 8:00, 10:00, 12:00 i 15:00. Na Mszy o godz. 12:00 zapraszamy Strażaków na Mszę świętą w ich intencji za wstawiennictwem św. Floriana. Prosimy o przybycie ze sztandarami.
  4. W tym dniu zaczniemy również poświęcenie pól. Około godz. 15:00 Galów i Uników a o około 17:00 Podgaje. Drugi Ksiądz od 16:30 Zwierzyniec i Wymysłów i około 17:30 Szaniec.
  5. W następną Niedzielę kończą się wypominki półroczne, można przedłużyć na drugą połowę roku czyli do Listopada.
  6. Wokół muru Kościoła przybyła kolejna (ostatnia) kamienna figura świętych tym razem świętego Krzysztofa patrona kierowców.
  7. Miesiąc maj to także nabożeństwo majowe w ciągu tygodnia będzie się odbywało około 18:30 a w Niedzielę o 14:40.
  8. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.