Ogłoszenia parafialne na Święto Chrztu Pańskiego

1. W tym tygodniu wspominamy: tylko jednego świętego, a mianowicie w sobotę św. Hieronima. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  2. Wczoraj uczestniczyliśmy w ósmy już orszaku Trzech Króli – bardzo dziękujemy tym którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości, a więc: Świętej Rodzinie, Trzem Królom, dzieciom tworzącym orszak i przebranym za postacie biblijne, Rycerzom św. Jana Pawła II, kołom gospodyń wiejskich z Unikowa, Szańca, Słabkowic, Zwierzyńca, Skorzowa, Kameduł, Młyn i Galowa, Straży Pożarnej z Szańca, niezawodnej orkiestrze, ministrantom i sołtysowi z Szańca za jego kozie atrakcje. Dziękuję tez za obecność i udział Pani poseł Agacie Wojtyszek. Dziękuję wszystkim parafianom i gościom, że mimo deszczowej pogody była tak wysoka frekwencja.
  3. W tym tygodniu przy kolędzie na cele parafialne ofiary złożyli mieszkańcy Młyn, Galowa i Słabkowic. Dziękujemy za zrozumienie.
  4. Oto porządek kolędy na ten tydzień:
  • jeszcze dziś o 14:30 Elżbiecin nowe osiedle wzdłuż głównej drogi
    – Poniedziałek: od godz. 9:00 Uników dwóch księży
    – Wtorek: od godz. 9:00 Podgaje jeden Ks. (bez Koziny), drugi Ks. od 12:40 Elżbiecin
    – Środa: jeden Ks. od 13:00 Szaniec ul. Szkolna, Rajska, Turystyczna i Sportowa
    – Czwartek: Skorzów (jeden Ks.) od Zakupników godz. 9:00, drugi Ks. godz. 13:00 od ul. Głównej ku środkowi
    – Piątek: Zwierzyniec i Wymysłów, jeden Ks. od 14:00 rozpoczyna od Wymysłowa, drugi Ks. od 15:00
    – Sobota: Mikułowice od godz. 9:00 jeden Ks. od Nowego Folwarku, drugi Ks. od Zbigniewa Zająca w kierunku Nowego Folwarku.
    5. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.