Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu wspominamy – Środa – św. Jana Bosko, Piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego, Sobota – św. Błażeja. Solenizantom i Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwsza Sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszoczwartkowe w intencji powołań o godz. 15:30 a Msza święta o 16:30. W pierwszypiątek miesiąca spowiedź o 16:00 a o 16:30 Msza Święta. Z kolei w pierwszą Sobotę miesiąca nabożeństwo Wynagradzające Najświętszej Maryi Panny o godzinie 15:30, godzinę później Eucharystia.
    Wracamy do porządku Mszy Świętej na tygodniu o godz. 16:30 oprócz wtorku wtedy Msza Święta o godz. 7:00.
  3. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte i poświęcenie gromnic o godz. 8:00, 10:00 i 16:30. Poświęcenie świec dla dzieci klas trzecich i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych o godz. 16:30. Taca w tym dniu jest przeznaczona na zakony klauzulowe. Na ten dzień planowaliśmy wieczór kolęd ale w związku z tym, że zgłosiło się jedno dziecko (wiele dzieci choruje), na ten rok konkurs odwołujemy.
  4. Intencje w gablocie i na stronie parafialnej.