Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną

  1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, w środę – św. Jerzego, w czwartek – św. Marka Ewangelisty. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia
  2. Kilka dni temu była komisja konserwatorów z Kielc, która odbierała pracę związaną z odrestaurowaniem XV – wiecznego krzyża, którego odrestaurowanie oceniono jako wysoki poziom i zgodnie stwierdzili, że jest to jeden z najpiękniejszych krzyży tej wielkości w Polsce. Przy ołtarzu głównym rozpoczęły się dalsze prace konserwatorskie i rusztowania powinny zostać rozebrane w połowie maja.
  3. W czwartek wspominamy św. Marka Ewangelistę, patrona KS. Proboszcza. Kto może Ks. Proboszcz zaprasza na Mszę świętą w Jego intencji o godz. 18:00. Dziękuję też za zamówione Msze Święte w mojej intencji, poszczególnym grupom parafialnych. W tym też dniu tradycyjnie jest poświęcenie ziemniaków do sadzenia
  4. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.