Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną 30.04

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Józefa Robotnika; wtorek – św. Atanazego; środa – Uroczystość NMP Królowej Polski; czwartek – św. Floriana; sobota – św. Apostołów Filipa i Jakuba; Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. W środę obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski – porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. 
  3. Miesiąc Maj to także Nabożeństwo Majowe, w tygodniu po Mszy Św. o godzinie 18.00 (około 18.30), a w Niedzielę o godzinie 14.40.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa I czwartkowe i sobotnie o godzinie 17.00, natomiast w I piątek miesiąca będzie możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.30. 
  5. W związku ze wspomnieniem św. Floriana zapraszam wszystkich strażaków z terenu naszej parafii na Msze Świętą o godzinie 12.00 w środę, czyli w Uroczystość Królowej Polski. Proszę, aby przybyć ze sztandarami. 
  6. Ks. Dziekan z Buska Zdroju czyli z parafii Brata Alberta organizuje pielgrzymkę do Wilna i okolic w terminie od 31.05 do 3.06. Są jeszcze wolne miejsca. 
  7. Od 3 maja rozpoczynamy poświęcenie pól. W środę od 16.15: jeden kapłan – Galów i Uników; drugi kapłan – Pomyków i Młyny; od godziny 18.00 – jeden kapłan – Szaniec; drugi kapłan – Wymysłów i Zwierzyniec; Pozostałe miejscowości w następną niedzielę.
  8. Jeno z naszych Kół Gospodyń Wiejskich w konkursie na najaktywniejsze koło w Województwie zajęło pierwsze miejsce, a mianowicie KGW z Unikowa. Jednocześnie Koło to będzie brało udział w finale ogólnopolskim w Warszawie o nagrodę małżonki Prezydenta RP. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  9. Spotkanie z dziećmi I Komunijnymi i rodzicami w przyszłą niedzielę 7 maja po Mszy Św. o godzinie 10.00. Przypominamy o uczestnictwie w nabożeństwach majowych. 
  10. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.