Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy: w Środę św. Antoniego, Piątek – św. Józefa Pelczara, Sobota – św. Fabiana. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  2. Na stronie internetowej parafii w zakładce galeria możemy obejrzeć zajęcia z Orszaku Trzech Króli i Bożego Narodzenia.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone przy kolędzie na cele parafialne czyli na renowację głównego ołtarza, mieszkańcom: Unikowa, Podgaja, Elżbiecina, Szańca, Skorzowa, Zwierzyńca, Wymysłowa oraz Mikułowic od Nowego Folwarku.
  4. Oto program kolędy na ten tydzień:

-Poniedziałek, od 9:00 Nowy Folwark dwóch księży

-Wtorek, od 10:00 Szaniec ul. Klasztorna, Klin i Młynek. Drugi Ks. od 14:00 Szaniec ul Borowa, Kielecka i Jesionowa
-Środa od 14:00 ul Murowana, Pagórek i Studzienna
-Czwartek od 14:00 jeden Ks. Szaniec ul. Działkowa i Staropocztowa, drugi ks. ul Galowska, Baśniowa i Strażaka
-Piątek, od 14:00 Szaniec ul. Kąty, Zakątek i Ścisła, drugi ks. od 15:00 ul. Kościelna, Organistówka, Źródlana i Stok
-Sobota od godz. 9:00 Włodarka dwóch Księży i od około godz. 11:00 Mikułowice od rodziny Brachowiczów do stacji BP i drugi Ks. od rodziny Milewiczów do Olejarni Zagłoby

1. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.