Ogłoszenia parafialne 14.03.2021 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę – św. Patryka; w czwartek – św. Cyryla; w piątek – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W przyszłą niedzielę 21 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które będą trwały do wtorku włącznie. Poprowadzi je ks. Dariusz Węgrzyn 0 wikariusz z parafii św. Brata Alberta w Busku Zdroju. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
  3. Wprawdzie Pan Kościelny sprząta kościół co tydzień, ale przed rekolekcjami podejmiemy gruntowne sprzątanie, na które zapraszamy kolejną miejscowość, tym razem Podgaje od nr 50 do 77. Sprzątanie odbędzie się w sobotę o godzinie 9.00.
  4. Przed kościołem można nabyć czekoladowe baranki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na obiady dla biednych dzieci.
  5. Zapraszamy na piątkową Mszę Świętą o godzinie 17.00 w Uroczystość świętego Józefa, którego nadzwyczajny rok obchodzimy. Zapraszamy również na drogę krzyżową o godz. 16.30 lub drugą po Mszy o godz. 17.30.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Bożego: Skorzów 170 zł; Kameduły 200 zł; Zwierzyniec i Wymysłów 220 zł; Słabkowice 170 zł.