Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkiego Postu

  1. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Jana Bożego; wtorek – św. Franciszkę Rzymską. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz świętującym jutro kobietom składamy najlepsze życzenia!
  2. Zachęcam do udziału w drodze krzyżowej. W związku z tym, że przychodzi wiele osób w najbliższy piątek będą dwie Drogi Krzyżowe. Tradycyjnie o 16.30 dla dorosłych i dzieci, natomiast o 17.30 dla młodzieży, ale i tych, którzy nie mogli być wcześniej. Gorzkie Żale od przyszłej niedzieli będą także dwukrotnie. O 14.40 i o 7.40 (bez wystawienia Najświętszego Sakramentu).
  3. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć baranki wielkanocne, dochód z nich jest przeznaczony na obiady dla biednych dzieci.
    Powoli spływają także ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. Pierwszą miejscowością jest Skorzów (190 zł) – Bóg zapłać za zrozumienie!
  4. Komunikat policji:
    W związku z powtarzającymi się przypadkami oszustw (metodą na policjanta, czy wnuczka), których ofiarami są osoby starsze, samotnie mieszkające apelujemy o ostrożność i rozsądek, by nie dać wyłudzić od siebie pieniędzy. Zawsze należy skontaktować się z osobą, dla której są “niby” te pieniądze.
  5. Zmarł Stefan Bracisiewicz z Unikowa. Pogrzeb w Czwartek o godz. 13.00.