Ogłoszenia Parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, wtorek – św. Jana Pawła II papieża, czwartek – św. Antoniego. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Na ołtarzach pojawiły się piękne chryzantemy dziękuje za ofiarowanie ich rodzinie Kowalskich z Pomykowa
  3. Dziś rozpoczęliśmy tydzień Misyjny. Dziękuję za modlitwę w intencji misji i ofiary na cele Misyjne wspierając też siostrę Agnieszkę z Kenii. Przed Kościołem będzie można nabyć Kalendarze Misyjne. Koszt 7 zł.
  4. W następną Niedzielę po Mszy Świętej 10 – towej odbędzie się spotkanie organizacyjne związane z wyjazdem na pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji. Z parafii wyjeżdża 72 osoby.
  5. W tym tygodniu została zamontowana główna brama cmentarza oraz wejściowe furtki. Dziękuję za bezinteresowny montaż Panu Zbyszkowi z Nowego folwarku. Bardzo proszę by wyrzucać śmieci do odpowiednich pojemników, jeżeli pisze na kontenerze tylko szkło i wkłady to nie wrzucać wiązanek i nie kłaść przy kontenerze ale pofatygować się do pojemnika. Jest też oddzielne miejsce na odpady organiczne typu trawa, chwasty suche kwiaty.
  6. W zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne. Nie ma już wolnych intencji Mszalnych na wszystkie niedziele i święta przyszłego roku.
  7. Na cele parafialne wpłynęło 11 ofiar na sumę 1800 zł
  8. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.