Ogłoszenia Parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, poniedziałek – św. Piotra Klawerego, piątek – św. Jana Chryzostoma, sobota – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Rozpoczynamy przygotowanie do I Komunii Świętej oraz do przyjęcia przez młodzież Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych odbędzie się za tydzień tj. 15 września po Mszy Świętej o godz. 15:00.
    Natomiast spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w ostatnią Niedzielę września tj. 29 września po Mszy Świętej o godz. 15:00.
    Jednakże już od dziś młodzież jest zobowiązana do uczęszczania na Mszę Świętą Niedzielę. Młodzież która uczęszcza do szkół w Busku czy Pińczowie może odebrać swoje indeksy i deklaracje po każdej Mszy Świętej w zakrystii. Natomiast zakres pytań niezbędnych do przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, będzie zdawała u osoby uczącej religii w danej szkole. Wszelkie pytania proszę kierować do Ks. Grzegorza.
  3. Wczoraj zostały zakończone prace przy zakładaniu metalowych przęseł w ogrodzeniu cmentarza dziękuję za tę bezinteresowną pracę Panu Zbigniewowi z Nowego Folwarku i Pani Marzenie z Mężem z Szańca. Do zrobienia pozostały bramy i furtki .
  4. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.