Ogłoszenia Parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, poniedziałek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18:00 lub na odpust w Balicach, wtorek – św. Moniki, środa – św. Augustyna, czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. We wtorek Ministranci i parafialna schola wyjeżdżają do Największego w Polsce Parku Rozrywki do Zatoru. Msza święta o godz. 7:00 a po niej wyjazd. Będziemy także krótko na modlitwie w Krakowskich Łagiewnikach.
  3. W niedzielę będzie wyjazd na Ogólnopolskie dożynki na Jasną Górę – transmisja Mszy Świętej w Programie TVP 1 o godz. 11:00. Na szczyt Jasnej Góry może być wniesiony z diecezji tylko jeden wieniec (pozostałe na placu pod szczytem). Informuję, że reprezentantem całej diecezji będzie wieniec z Naszej Parafii. Również z Naszej Parafii jeden z Rycerzy Świętego Jana Pawła II będzie czytał modlitwę wiernych – są jeszcze wolne miejsca na wyjazd.
  4. W najbliższą sobotę odbędzie się 11– sta diecezjalna pielgrzymka Młodych do Zabawy (czyli grobu błogosławionej Karoliny) zapisy u Ks. Grzegorza.
  5. Bardzo dziękuję mieszkańcom i Kołom Gospodyń Wiejskich ze Słabkowic, Podgaja, Szańca i Galowa za przygotowanie obfitego stołu dla pielgrzymów, dzięki Nim spod Kościoła wyjechało szczęśliwych i najedzonych 250 rowerzystów.
  6. Na cele parafialne wpłynęło 7 ofiar (1100 zł)
  7. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.