Ogłoszenia Parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, poniedziałek – Św. Martę, środa – św. Ignacego, czwartek – św. Alfonsa Marii Liguori. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca – nabożeństwo I czwartkowe i sobotnie o godz. 17:00, natomiast Msze Święte o 18:00. W I piątek od 17:30 możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  3. Przypominam i zachęcam do udziału w pielgrzymce pieszej i rowerowej do Częstochowy.
  4. Sierpień to miesiąc abstynencji i zachęcam do podjęcia jej, szczególnie w intencji tych którzy w naszych rodzinach nie mogą sobie poradzić z tym nałogiem. Na ołtarzu przy św. Izydorze wystawiona jest księga abstynencji, można się w niej wpisać – na miesiąc, rok a może i na całe życie.
  5. Od jutra przyjmujemy rezerwację intencji Mszalnych na 2025 rok. Intencja Mszalna to całodzienne utrzymanie Księdza. Intencję będziemy przyjmować w kancelarii od godz. 8:00.
  6. Od jutra zostaną wznowione prace przy ogrodzeniu cmentarnym.
  7. Dziękuję Panu Przemku Służalskiemu za nowe kwiat, które są w Kościele.
  8. Bardzo dziękuję Siostrze Agnieszce, że ponownie nawiedziła naszą parafię. Jesteśmy pod wrażeniem tych dzieł które dokonuje nie tylko prowadząc dom Dziecka ale wspierają całe rodziny i przystosowuje jej do samodzielnego życia. Bardzo zachęcam do pomocy wychowankom Siostry – dziś słyszeliśmy że Pan Jezus rozmnaża chleb i my możemy rozmnożyć chleb dla sierot w Keni przez złożenie daru serca.
    Przed Kościołem są również upieczone ciasta przez Panie (Margaretki) – dochód będzie również przeznaczony na ten cel, jak również można złożyć ofiarę do puszki.
  9. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.