Ogłoszenia Parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, poniedziałek – Św. Marii Magdaleny, wtorek – św. Brygidy, środa – św. Kingi, czwartek – św. Jakuba, piątek – św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Bardzo dziękuję za liczny udział w odpuście parafialnym. Na stronie parafialnej można zobaczyć zdjęcia z Uroczystości.
  3. W przyszłą Niedzielę będziemy w naszej parafii gościć Siostrę Agnieszkę Gliniecką prowadzącą Dom Dziecka w Kenii oraz wspierającą biedne rodziny. Siostra przed Kościołem będzie rozprowadzała Misyjne Różańce i zbierała pieniądze do puszek na wsparcie jej dzieła, a Margaretki będą rozprowadzać ciasto – dochód przeznaczony na cele misyjne.
  4. W przyszłą Niedzielę będziemy także obchodzić piękny Jubileusz – 60-lecie ślubów zakonnych Siostry Aleksandry Kardynał ze zgromadzenia Sióstr Elżbietanek. Uroczysta Msza Święta o godz. 12:00. Zapraszamy.
  5. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.