Ogłoszenia Parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, wtorek – św. Teresy od Jezusa, środa – św. Jadwigi Śląskiej, Czwartek – św. Ignacego, Piątek – św. Łukasza. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Dziś obchodząc kolejny dzień Papieski nie tylko swoją modlitwą ale i ofiarą wspomagamy bardzo zdolną a biedna młodzież z terenów wiejskich. Przed Kościołem można wesprzeć to dzieło składając ofiarę ale także nabyć papieskie kremówki wspierając Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Ministrantów parafii. Ale także w Dzień Papieski można także honorowo oddać krew. Ekipa czeka w domu Kultury obok Kościoła
  3. Dziękuję za ofiary na Seminarium zamiast płodów ziemi, dziękuje też Panu Mariuszowi Wendzie z Kameduł za ofiarowany miód.
  4. Dziękuję też Panu Jerzemu Domagale z Szańca za uprzątnięcie sterty gałęzi przy cmentarzu – w pobliżu została też założona jedna brama cmentarna oraz dwie furtki. Do założenia pozostała jeszcze brama główna.
  5. Msza Święta w intencji członkiń żywego różańca i ich rodzin będzie w niedzielę o godz. 10:00.
  6. Od dziś przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Przy zapisywaniu podać przed którą Mszą Świętą czytać.
  7. Od pierwszej niedzieli listopada rozpocznie się kurs przedmałżeński w parafii Brata Alberta. Pierwsze spotkanie o godz. 15:00 3 listopada.
  8. Na cele parafialne ofiary złożyło 18 rodzin.
  9. W parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju będzie otwarta kaplica wieczystej adoracji. Szczegóły na ten temat będą w listopadzie.
  10. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.