Ogłoszenia Parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu wspominamy, poniedziałek – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa, środa – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, piątek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, sobota – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia.
  2. Dzisiaj o godz. 15:00 Msza Święta a po niej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
  3. Za tydzień tj. 21 września (sobota) odbędzie się XXIV diecezjalny dzień ministranta pod hasłem „Oto idziemy do Jerozolimy”. Hasło nawiązuje do miejsca w którym się odbędzie dzień – czyli Miechów w którym znajduje się replika Grobu Pańskiego. Zapisy u Ks. Grzegorza. Chętnych ministrantów zapraszamy.
  4. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.